Deze mbo-instelling valt onder de regio Eem en Vallei.

Contactgemeente: Amersfoort

Overige gemeenten: Amersfoort, Baarn, Barneveld, Bunschoten, Ede, Leusden, Nijkerk, Renswoude, Rhenen, Scherpenzeel, Soest, Veenendaal, Wageningen, Woudenberg

MBO Amersfoort (Amersfoort)

Locatie
Entree-opleidingen
Matthijs Vermeulenstraat 1
3816 DC AMERSFOORT
033-4791058
entreeopleidingen@mboamersfoort.nl

Locatie
Entree-opleiding: Horeca-assistent
Piet Mondriaanplein 7
3812 GZ AMERSFOORT
033 461 2254
entreeopleidingen@mboamersfoort.nl

Locatie
Hotelschool Amersfoort
Daam Fockemalaan 10
3818 KG AMERSFOORT
033-4678800
hotelschool@mboamersfoort.nl

Locatie
School voor Economie en Ondernemen
Leusderweg 30-34
3817 KB AMERSFOORT
033-4220925
economieenondernemen@mboamersfoort.nl

Locatie
MHBO Amersfoort
Leusderweg 30-34
3817 KB AMERSFOORT
033-4220920
mhbo@mboamersfoort.nl

Locatie
School voor Gezondheidszorg
Matthijs Vermeulenstraat 1
3816 DC AMERSFOORT
033-4791047
gezondheidszorg@mboamersfoort.nl

Locatie
School voor Techniek (Bouw)
Bouwmensen Amersfoort
Modemweg 3
3821 BS AMERSFOORT
033-4345151
techniek@mboamersfoort.nl

Locatie
School voor Toerisme en Recreatie
Daam Fockemalaan 22
3818 KG AMERSFOORT
033-2016000
toerismeenrecreatie@mboamersfoort.nl

Locatie
School voor Veiligheid (Defensie)
Daam Fockemalaan 22
3818 KG AMERSFOORT
033-2016000

Locatie
School voor Veiligheid (Publieke veiligheid & Particuliere veiligheid)
Sportpark Bokkeduinen 11
3819 BD AMERSFOORT
033-4225937
veiligheid@mboamersfoort.nl

Locatie
School voor Welzijn
Leusderweg 30-34
3817 KB AMERSFOORT
033-4220915
welzijn@mboamersfoort.nl

Locatie
Sportacademie Amersfoort
Sportpark Bokkeduinen 11
3819 BD AMERSFOORT
033-4225910
sportacademie@mboamersfoort.nl

MBO Amersfoort Leusden

Locatie
Kappersschool Amersfoort
Clarenburg 1
3834 BC LEUSDEN
033-4345168
kappersschool@mboamersfoort.nl

Locatie
School voor Schoonheidsspecialisten
Clarenburg 1
3834 BC LEUSDEN
033-4345121
schoonheidsspecialisten@mboamersfoort.nl

Locatie
School voor Techniek
Clarenburg 1
3834 BC LEUSDEN
033-4345151
techniek@mboamersfoort.nl

MBO Amersfoort Barneveld

Locatie
School voor Techniek (Autotechnicus BOL niveau 2)
Onderwijsbedrijf Barneveld
Parallelweg 1
3771 LE BARNEVELD
033-4345151
techniek@mboamersfoort.nl