Deze mbo-instelling valt onder de regio Utrecht.

Contactgemeente: Utrecht

Overige gemeenten: Bunnik, De Bilt, De Ronde Venen, Houten, IJsselstein, Lopik, Montfoort, Nieuwegein, Oudewater, Stichtse vecht, Utrecht, Utrechtse Heuvelrug, Vianen, Wijk bij Duurstede, Woerden, Zeist.

Wellantcollege Aalsmeer

Linnaeuslaan 2
1431 JV Aalsmeer
tel: 0297 32 46 88
fax: 0297 34 54 19
E-mail: mbo.aalsmeer@wellant.nl

Wellantcollege Amsterdam

Archimedesplantsoen 87
1098 JZ Amsterdam
tel: 020 692 90 60,
fax: 020 663 20 49
E-mail: linnaeus@wellant.nl

Wellantcollege Dordrecht

Chico Mendesring 825
3315 WX Dordrecht
tel: 078 621 64 00
fax: 078 621 64 03
E-mail: mbo.dordrecht@wellant.nl

Wellantcollege Gorinchem

Locatie Arkelse Onderweg
Arkelse Onderweg 125A
4206 AG Gorinchem
tel: 0183 62 29 66
fax: 0183 62 23 37
E-mail: gorinchem@wellant.nl

Wellantcollege Gouda

Ronsseweg 555
2803 ZK Gouda
tel: 0182 54 37 43
fax: 0182 54 37 30
E-mail: gouda@wellant.nl

Wellantcollege

Randhoeve 2
3992 XH Houten
Postbus 210, 3990 GA Houten
tel: 030 637 70 24
fax: 030 637 78 08
E-mail: houten@wellant.nl

Wellantcollege Naarden

Tenierslaan 2
1412 JE Naarden
tel: 035 694 36 80
fax: 035 695 25 33
E-mail: naarden@wellant.nl

Wellantcollege Oestgeest

Lange Voort 70
2341 KD Oegstgeest
tel: 071 517 32 16
fax: 071 515 71 78
E-mail: oegstgeest@wellant.nl

Wellantcollege Rijnsburg

Sandtlaan 98
2231 CE Rijnsburg
Postbus 82, 2230 AB Rijnsburg
tel: 071 402 16 57
fax: 071 403 28 26
E-mail: rijnsburg@wellant.nl

Wellantcollege Rijswijk

Huis te Landelaan 2
2283 SG Rijswijk
tel: 070 390 40 16
fax: 070 390 13 18
E-mail: rijswijk@wellant.nl

Wellantcollege Rotterdam

Bosdreef 111
3062 CA Rotterdam
tel: 010 217 59 22
fax: 010 414 91 13
E-mail: rotterdam@wellant.nl